>
Announcement of scientific events - Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України»

Запрошує Вас до участі в міжнародній науковій конференції: «Теоретико-методологічні засади дослідження історичного дискурсу пам’яті про Другу світову війну» яка відбудеться 29 червня 2021 року.

Міжнародна конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії та права у дослідженнях молодих учених» покликана залучити до обговорення актуальних проблем історії, філософії та права молодих науковців, тим самим сприяти подальшим науковим пошукам молодих учених і популяризувати соціогуманітарну науку.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» Запрошує Вас до участі у міжнародній науковій конференції «Внутрішні та зовнішні складові формування зовнішньої політики країн пострадянського простору», яка відбудеться 30 квітня 2021 року.

У Державній установі «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» заплановано проведення Міжнародної наукової конференції «Без права повернення…» До 80-ти річчя депортації етнічних німців України у віддалені райони Радянського Союзу.

Дата і місце проведення конференції: 15 – 16 жовтня 2021 р. м. Київ, вул. Леонтовича 5, зала засідань.

Організатори: Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України», Рада німців України, «Міжнародне товариство німців України – Відергебурт».

Шановні колеги!

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Конфронтація та співробітництво в міжнародних відносинах: теорія і практика», яка відбудеться 31 березня 2021 року (в формі заочної участі).

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує до участі у міжнародному круглому столі «Роль Японії у сучасному світі», який відбудеться 19 листопада 2020 року.

Dear Colleagues! STATE INSTITUTION „INSTITUTE OF WORLD HISTORY OF THE NATIONAL ACADEMY OF SCIENCES OF UKRAINE” Invites you to participate in the International scientific conference: The Formation of Country of Australia: Achievements and Overcoming the Problems which will take place on October 29, 2020.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науковій конференції: «Засади зовнішньої політики пострадянських країн у 1991-2005 рр.: цивілізаційні, геополітичні та соціально-економічні аспекти», яка відбудеться 1 липня 2020 року.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Dear Colleagues! We invite you to participate in the International Scientific Roundtable "Ukraine India: Prominent Figures of Ukrainian Indology" (dedicated to the memory of PG Ritter), which will be held on May 23, 2019.

Dear colleagues! We invite you to participate in the international scientific conference "Evolution of Values under Conditions of Globalization", which will be held  on April 16, 2019.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Китай в «нову епоху»: до 70-річчя утворення КНР», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Холодна війна” та проблеми європейської безпеки: історія та сучасність», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ціннісний вимір розвитку цивілізацій і глобалізація», яка відбудеться 18 жовтня 2018 р.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Сучасний стан та історичні витоки інтеграційних процесів в Азійсько-Африканському просторі: можливості для України», яка відбудеться 4 жовтня 2018 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», яка відбудеться 7 червня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», яка відбудеться 7 червня 2018 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції «Теоретико-методологічні засади дослідження історичної пам’яті», яка відбудеться 31 травня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Європейські культурно-історичні цінності: ретроспектива і перспектива», яка відбудеться 19 жовтня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у круглому столі «Україна – Індія: 25 років дипломатичних відносин», який відбудеться 22 червня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ядерна безпека України в контексті світового досвіду», яка відбудеться 15 червня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Подолання наслідків тоталітаризму як шлях формування стабільності у Балто-Чорноморському регіоні», яка відбудеться 11 травня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Україна-Китай – 25 років співробітництва: результати та перспективи. Один пояс – один шлях».

 “一带一路”·中乌建交25周年:成就与前景

Конференція відбудеться 27 квітня 2017 року (2017年4月27 日)

Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі у засіданні круглого столу, який відбудеться 23 березня 2017 року та приурочений до 60-річчя підписання Римського договору про Європейське Співтовариство.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Зовнішньополітичні стратегії держав євроатлантичного співтовариства: історія та сучасність», яка відбудеться 11 квітня 2017 року.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі в конференції «Трансформація стратегічної стабільності та проблеми ядерної безпеки на початку ХХІ століття», яка відбудеться  10 листопада 2016 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми та пріоритети зовнішньої політики України в контексті сучасних міжнародно-політичних процесів», який відбудеться 13 жовтня 2016 р. в м.Києві.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в конференції «Історичні та стратегічні імперативи модернізації провідних і транзитивних країн», яка відбудеться 20 жовтня 2016 року.

Всеукраїнська асоціація індологів НАН України, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Посольство Республіки Індія в Україні Запрошують Вас взяти участь в роботі круглого столу на тему: «Б.Р. АМБЕДКАР ТА КОНСТИТУЦІЯ РЕСПУБЛІКИ ІНДІЯ» (до 125-річчя з дня народження). Програма – додається.

 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Глобальні трансформаційні процеси у країнах світової периферії (регіон Субсахарської Африки): виклики та можливості для України», яка відбудеться 16 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у круглому столі «Європейські цінності: духовна, моральна та історична спадщина народів Європи (до Дня Європи в Україні)», який відбудеться 19 травня 2016 р. 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Країни пострадянського простору: виклики модернізації», яка відбудеться 9 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Чорнобильська катастрофа у сприйнятті країн та народів світу», який відбудеться 3 березня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Історична наука і суспільство: минуле, сучасне, майбутнє (до 2500-річчя з дня народження Геродота)», який відбудеться 15 грудня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Держави пострадянського простору в умовах формування багатополюсного світу: історичні уроки та перспективи», яка відбудеться 19 листопада 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація і безпека розвитку в умовах глобалізації», яка відбудеться 3 листопада 2015 року.

Запрошуємо вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми миру та безпеки в діяльності міжнародних організацій: до 40-річчя Гельсінського заключного акту», який відбудеться 29 вересня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Цивілізаційні чинники світобудови: джерела походження, потенціал взаємодії та виміри конструктивізму», яка відбудеться 11 червня 2015 року.

Запрошуємо до участі у круглому столі «Сучасні трансформаційні процеси в ісламському світі: виклики, проблеми, перспективи», який відбудеться 23 квітня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Стратегії партнерства і співробітництва в контексті актуальних проблем всесвітньої історії та міжнародних відносин», яка відбудеться 31 березня 2015 року

Запрошуємо Вас до участі в конференції «Еволюція світового розвитку: глобальні виклики і глобальна дипломатія», яка відбудеться 18 грудня 2014 року.

Запрошуємо Вас до участі у Круглому столі на тему "Творча спадщина Реріхів і її історичне значення для розвитку людства", який відбудеться 9 грудня 2014 року.

 

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Перша світова війна: історичні долі держав і народів», яка відбудеться 21 травня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжвідомчій науковій конференції «США у трансформаціях  сучасного світу: геополітичний вимір», яка відбудеться 14 квітня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Третя хвиля» демократизації на теренах євразії: досвід новітньої історії та виклики сучасності», яка відбудеться 20 березня 2014 року.

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Суспільно-політична модернізація в країнах світу та її демократичний потенціал», яка відбудеться 13 листопада 2013 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Вітчизняна війна 1812 року в контексті поступу всесвітньої історії», яка відбудеться 17 жовтня 2012 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Історичний досвід становлення інститутів громадянського суспільства в країнах Європи", яка відбудеться 16 травня 2012 року.

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук", яка відбудеться 17 грудня 2011 року в 1-му корпусі ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 72, к. 716).

Перейти до початку