Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Зовнішньополітичні орієнтації та пріоритети азійських країн у контексті нових геополітичних викликів першої чверті ХХІ століття», яка відбудеться 11 червня 2024 р.
Напрями роботи конференції:
- Підвищення ролі Глобального Півдня – визначальна особливість сучасних геополітичних процесів.
- Головні точки відкритого зіткнення демократичного та авторитарного таборів за вплив на азійські країни (війна в Газі, ситуація навколо Тайваню та у Південно-Китайському морі тощо).
- Динаміка еволюції зовнішньополітичних пріоритетів ключових азійських країн.
- Українська дипломатія у боротьбі за «уми і серця» азійських країн.
Міжнародна наукова конференція відбудеться 11 червня 2024 р. у змішаній формі – наживо / Zoom
Місце проведення: конференц-зала Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», м. Київ, вул. Леонтовича, буд. 5.
Мови проведення: українська, англійська.
Для участі в конференції потрібно заповнити заявку і надіслати її до 30 травня 2024 р. на ел.адресу: . Організаційний внесок не сплачується.
За результатами роботи конференції планується видання збірника тез конференції в електронному вигляді. Тексти статей надсилати до 1 вересня 2024 р. за адресою . Публікація безкоштовна.
Текст тез (з анотацією та ключовими словами українською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей, які подаються до фахових видань.
Організаційні питання:
Адреса оргкомітету: Україна, 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, буд. 5. Відділ історії країн Азії та Африки, 411 кімн. Інформація за телефоном: +38 097 413 82 50 (Мхитарян Наталія Ігорівна).
ЗАЯВКА на участь у всеукраїнській науковій конференції
ЗАЯВКА
на участь у всеукраїнській науковій конференції
«Азійський феномен поліваріантності історичного розвитку у контексті загострення глобального суперництва у ХХІ ст.»
29 вересня 2022 р.
Прізвище, ім’я , по-батькові
|
|
Науковий ступінь
|
|
Вчене звання
|
|
Місце роботи/аспірантури
(повна назва організації)
|
|
Посада
|
|
Адреса для листування
|
|
Контактний телефон (факс),e-mail
|
|
Назва запланованого напряму (секції)
|
|
Повна назва доповіді
|
|
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць.
Вимоги щодо оформлення статей
Вимоги щодо оформлення статей
Наголошуємо, що надіслані матеріали повинні містити оригінальні дослідження. Не допускається плагіат та автоплагіат. Якщо надіслані матеріали не відповідатимуть цим вимогам, то за рішенням Оргкомітету збірника наукових праць будуть відхилені і автору буде відмовлено в друці публікації.
Порядок оформлення публікації:
- мова статті: українська, англійська
- обсяг статті до 0,5 др.арк (20 тисяч символів із пробілами)
- текст у форматіdoc. Основний текст – шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Текст анотацій, ключових слів, списку джерел та літератури, відомостей про автора – 12 кегль, міжрядковий інтервал – 1. Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см; ліве поле – 2,5 см. Абзац – 1,25.
- лапки у тексті «», коротке тире «–», апостроф «’»
- назва – кегль 14, жирний
- з правого боку зазначаються ПІБ, вчене звання, науковий ступінь, посада автора;
- нижче через 1 інтервал назва статті великими літерами по центру;
- нижче через 1 інтервал по ширині (абзацний відступ – 1,25) текст анотації та курсивом ключові слова українською мовою, кегль 12;
- нижче через 1 інтервал по ширині (абзацний відступ – 1,25) ПІБ, назва, текст анотації та курсивом ключові слова англійською мовою, кегль 12;
- нижче через 1 інтервал по ширині – текст (абзацний відступ – 1,25, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5);
- нижче, після тексту статті, через 1 інтервал по ширині напівжирним «Використані джерела та література», кегль 14;
- нижче сам список (міжрядковий інтервал – 1, кегль – 12) у порядку згадування у тексті використаних джерел та літератури, нумерація списку ручна, посилання у тексті у квадратних дужках [3, с. 5], де перша цифра – порядковий номер у списку літератури, друга – номер сторінки. Оформлення бібліографії – відповідно до вимог ДСТУ 8302:2015. Інформація про оформлення бібліографії: http://aphd.ua/pryklady-oformlennia-bibliohrafichnoho-opysu-vidpovidno-do-dstu-83022015/
- нижче, через 1 інтервал (12 кеглем, міжрядковий інтервал – 1), «Відомості про автора»: Прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи.
- для здобувачів та аспірантів – прізвище, ім’я, по-батькові наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи.
Приклад оформлення тез:
І.І. Іванов
к.і.н., доцент
науковий співробітник
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»
НАЗВА СТАТТІ
Анотація (400-500 символів з пробілами) та ключові слова (3-5 слів) українською мовою
ПІБ, назва, анотація (400-500 символів з пробілами) та ключові слова (3-5 слів) англійською мовою
Текст статті…
Використані джерела та література
Редакційна колегія залишає за собою право не приймати до друку статті, якість та зміст яких не відповідають науковим критеріям та які не оформлені належним чином. Після розгляду статей редакційною колегією автор отримає повідомлення про включення їх до збірника чи відмову в публікації.
Статті аспірантів та здобувачів приймаються лише за наявності відгуку наукового керівника.
Тексти статей надсилати за адресою: . Тема повідомлення: «Статті на конференцію 11.06.24 р., прізвище автора». Файл із текстом статей називати прізвищем автора латиницею (наприклад: «Ivanenko-stattya»).